hd mkv film indir » » Mkvindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi !!

 
 
 

Mkvindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi !!

Tarih: Mediacini, 19-12-2013, 22:35, Görüntülenme: 4203192

26
Mkvindir.Com Vip Üyelik Başvuru Merkezi !!


Türkiye' nin En Güncel Ve İlklerin Adresi Olan Mkvindir.Com Vip Üyelik Satış ve Başvuru Sayfasına Öncelikle Hoşgeldiniz.

Uzun Bir Bekleyişten Sonra Sizlere Vip Tek Link ve Son Sürat Download Keyfini Yaşatmanın Mutluluğu İçerisindeyiz. Artık Birçok Dosya Barındırma Sitelerinden Bağmsız Olarak Sizlerde Kaliteli ve Son Hızda Download Keyfinin Tadını Mkvindir.Com'da Çıkartıcaksınız. Sizlerin Desteğiyle Günden Güne Büyüyen Arşivimizde Vip Üyelerimize Özel Olarak Hazırlanan Öncelikli 3D Half-Sbs Dual ve 1080p Full HD Dual İçerikli Vip Arşivimizi Sizlerin Beğenisine ve Paylaşımına Sunuyoruz. Yakın Zamanda Çalışmalarına Devam Ettiğimiz Oyun - Belgesel - Yabancı Dizi Sunumlarımızıda En Kaliteli Ve Hızlı Bir Şekilde Sizlerin Beğenisine Sunmuş Olucaz.


Bunun Dışında Vip Üyelik Aldığınızda Ne Gibi Avantajlara Sahip Olucaksınız Bunlardan Biraz Bahsedelim. Kısacası Neden Vip Üyelik Alıcaksınız.

01- Vip Üyelik Adığınızda Vip Üyeliğe Tanımlanan Tüm İçeriği Tek Link Ve Son Hızlarda Indirebiliceksiniz.
02- Vip Üyelik Adığınızda Part Part Ugraşmaktan. 50 Part İndirdim 1 Tanesi Patlak Çıktı, Rardan Çıkartırken Crc Hatası Verdi Vb. Derdiniz Olmıyacak.
03- Vip Üyelik Adığınızda Herşeyi Tek Link ve Son Hızlarda Bilgisayarınıza İndirebiliceksiniz.
04- Vip Üyelik Adığınızda Hiçbirzaman Silinmeyen Linkler, En Eski Ve Yeni Arşivi Rahatça İndirebiliceksiniz.
05- Vip Üyelik Adığınızda Yayınlanan En Güncel Paylaşımları En Önce Siz İndirebiliceksiniz.
06- Vip Üyelik Adığınızda İndirmelerde Son Sürat Hız Yakalamak İçin IDM Downloader (Internet Download Manager) Kullanabiliceksiniz.
07- Vip Üyelik Adığınızda Sitemizden 7/24 Sınırsız Ve Kotasız Download Yapabiliceksiniz.
08- Vip Üyelik Adığınızda Yardim (Helper) Hizmeti Alabiliceksiniz.
09- Vip Üyelik Adığınızda Her Türlü Teknik Sorunlara Yanit Ve Destek Alabileceksiniz.
10- Vip Üyelik Adığınızda Uzak Masaüstü Desteği ve Teamviewer ile Uzaktan Yardım Alabileceksiniz.
11- Vip Üyelik Adığınızda Sizde Mkvindir.Com'da 7/24 İşleyen Bir Zincire Katılacaksınız.

NoT: Mkvindir.Com Vip Sisteminde Vip'e Özel Olan Tüm Arşivimiz Kendi Serverlarımız Bünyesinde Bulunmaktadır. Vip Üye Olduktan Sonra Başka Herhangi Bir Yere Üye Olmanıza Gerek Yoktur. (Letitbit & Turbobit & Fileserve & Netload & Rapidshare Gibi) Siteleri Unutun ! Sitemizden Sadece Vip ismi ile Başlayan Menülerden Vip Download Yapabilmektesiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR VE VİP ÜYELERİMİZİN UYMASI GEREKEN KURALLAR.

1- Vip Üye Olduğumda Film Ve Dosyaları İndirirken İnternetim Kesilirse Yada Bilgisayarım Kapanırsa Daha Sonra Kaldığım Yerden Devam Edebilecekmiyim ?
Cevap: Film İndirirken İndirme Yöneticinizin Yada Web Tarayıcınızın İzin Verdiği Ölçüde Downloadlarınızı İstediğiniz Zaman Duraklatır, İstediğiniz Zaman Kaldığınız Yerden Devam Edebilirsiniz. Mkvindir.Com Vip Serverları Barındırdığı Dosyaları Duraklatıp Devam Ettirme Özelliğine Sahiptir.
2- Vip Üye Olduğumda Aynı Anda Kaç Dosya İndirebileceğim ?
Cevap: İşte Burada Mkvindir.Com Vip Üyeliğin Farkını Ortaya Koymaktadır. Vip Serverlarımızdan Aynı Anda Sınırsız Dosya İndirebilirsiniz. Ve Bu Dosyaları Bağlantınızın İzin Verdiği Son Hızlarda Download Yaparsınız.
3- Sınırsız Ve Eşzamanlı İndirmeyi Destekliyorsunuz. Vip Üye Olduğumda Mkvindir.Com Olarak Aynı Anda Birçok Dosyayı İndirmeye İzin Veriyorsunuz. Peki Sunucu Kapasiteniz Bunun İçin Yeterlimi ?
Cevap: Sunucularımız 24 Çekirdekli Xeon İşlemci Ve 64 GB Ram Kullanmaktadır. 1 Gbit Hat Kapasitemiz Bulunmaktadır.
4- Vip Üye Olduğumda Bağlantı Yada Hız Sınırı Varmı ?
Cevap: Hayir Yok. Internet Hızı 1 MBiT Olanda 1 GBit Olanda Mkvindir.Com Vip Üyelikten Yararlanabilir. Ve Bağlantılarının Desteklediği Son Hızlarda Download Yapabilirler. Çünki Bizim Toplam Hat Kapasitemiz Bunu Desteklemekte ve Gerekirse Bunu Arttırabilmekteyiz.
5- Yüksek Boyuttaki Filmler Ve Dosyalarda Tek Link Olacak Mı ?
Cevap: Vip'e Özel Oluşturulan Tüm Arşivimiz İstisnasız Tek Link Olarak Paylaşıma Verilicektir. Kesinlikle Part Ve Rar Derdiniz Olmayacaktır.
6- Vip Üye Olduğumda Film İsteğinde Bulunabilirmiyim ?
Cevap: Mkvindir.Com Vip Üyelik Sisteminde İstek Üzerine Film Yüklenmemektedir. Zaten Amacımız Öncelikli Olarak 3D Half-Sbs Dual ve 1080p Full HD Dual İçerikli Arşivi Sizlerin Beğenisine ve Paylaşımına Sunmaktır.
7- Siteye Yüklenen Tüm Yapımlar Ve Dosyalar Vip Üyelikte Yer Bulacak Mı ?
Cevap: Şuan Mkvindir.Com Vip Serverlarında Öncelikli Olarak 3D Half-Sbs Dual ve 1080p Full HD Dual İçerikli Arşiv Oluşturulmaktadır. Sadece Vip Üyelerimiz İçin Ayrıca Oluşturulmuş Menü Üzerinde Bulunan Vip Download'a Özel Kategorilerinden Ve Konu Altlarında Belirtilen Vip Download Butonu Olan Sunumlardan Download Yapabileceksiniz.
8- Vip Üye Olduğumda Bana Gönderilen Vip Üye Adım Ve Şifremi Değiştirebilirmiyim ?
Cevap: Vip Kullanıcı Adınızı Ve Şifrenizi Güvenlik Nedeniyle Biz Belirliyerek Size Göndermekteyiz. Kullanıcılar İstediği Kullanıcı Adı Ve Şifreyi Kullanamazlar / Belirliyemezler ve Değiştiremezler. Şifrenizi Unuttuğunuzda Ve Kaybettiğinizde VİP ÜYELİK DESTEK FORMU'ndan Talepte Bulunabilirsiniz.
9- Sunucu, Server, Vps Yada Vps Kullanıyorum. Buralara İndirme Yapabilirmiyim ?
Cevap: Hayır Herhangi Bir Server, Sunucu, Vps Yada Vds Üzerine Mkvindir.Com Vip Üyelerine Özel Dosyaları İndiremezsiniz. Böyle Bir Durum Söz konusu Olup Tespit Edildiğinde Mkvindir.Com Vip Üyeliğiniz Ve Mkvindir.Com Free Üyeliğiniz Sorgusuz Ve Sualsiz Olarak Banlanıp İptal Edilmektedir.
10- Başka Bir Sitede Yönetici, Moderatör Ve Görevliyim Mkvindir.Com Vip Sistemine Kayıt Olabilirmiyim ?
Cevap: Hayır Mkvindir.Com Vip Üyelik Sistemine Herhangi Bir Sitede Yönetici, Moderatör Ve Görevli Olan Kimse Kayıt Olamaz Ve Üyelik Alamaz. Böyle Bir Durum Söz konusu Olup Tespit Edildiğinde Mkvindir.Com Vip Üyeliğiniz Ve Mkvindir.Com Free Üyeliğiniz Sorgusuz Ve Sualsiz Olarak Banlanıp İptal Edilmektedir.
11- Vip Üye Olduğumda Hem Evimde Hemde İşyerimde İki Bilgisayarım Var, İki Yerden De Dosya İndirmek İstiyorum. Bu Mümkün Mü ?
Cevap: Hayır. Mkvindir.Com Vip Üyeliğinizi Sadece Bir Bilgisayar Üzerinde Kullanabilirsiniz. Aynı Anda 2 Bilgisayardan Olmamak Kaydı İle Size Verilen Kullanıcı Adı Ve Şifrenizle Bir Gün Ev Bilgisayarınızdan Bir Gün İşyerinizdeki Bilgisayarınızdan Farklı Gün Ve Zamanlarda Download Yapabilirsiniz. Aynı Anda İki Bilgisayar Üzerinden Download Yapıldığı Tespit Edildiği An Ve Taktirde Mkvindir.Com Vip Üyeliğiniz Ve Mkvindir.Com Free Üyeliğiniz Sorgusuz Ve Sualsiz Olarak Banlanıp İptal Edilmektedir.
12- Hangi Durumlarda Mkvindir.Com Vip Üyeliğim Tehlikeye Girer ?
Cevap: Mkvindir.Com Vip Üyeliğinizi Başkalarıyla Paylaştığınızda, Aynı Anda İki Farklı Ip'den Yani İki Farklı Bilgisayardan Download Yaptığınız Tespit Edildiğinde, Başka Bir Sitede Yönetici, Moderatör Ve Görevli Olduğunuz Tespit Edildiği Taktirde, Sunucu, Server, Vps Yada Vps Kullandığınız Tespit Edildiği Taktirde, İndirdiğiniz Dosyaların Birkısmını Yada Tamamını Dolaylı Yoldan Dahi Olsa Paylaştığınız Taktirde, Mkvindir.Com Vip Üyeliğiniz Tehlikeye Girer.
13- Mkvindir.Com Vip Üyelik Almaya Karar Verdim, Üyelik Ücretini Nereye Ve Nasıl Yatırabilirim ve Üyeliğimi Nasıl Alabilirim ?
Cevap: Mkvindir.Com Vip Üyelik Almaya Karar Verdiğinizde İlk Olarak Almak İstediğiniz Üyelik Süresi Kadar Olan Üyelik Ücretinizi Size Vereceğimiz Banka Hesap Numaralarından Birisine / PayPal Hesabımıza Yada Sanalpazar.com üzerinden Üyelik Ücretinizi Yatırmanız Ve Sonrasında Buradan ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nu Doldurmanız Gerekmektedir. Daha Sonrasında ÖDEME BİLDİRİM FORMU Üzerinde Belirttiğiniz E-Mail Adresinize Mkvindir.Com Vip Üyelik Kullanıcı Adınız Ve Şifreniz Gönderilmektedir.


BANKA HESAP BİLGİLERİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Hesap Numaralarımızı Almak İçin Buradaki BANKA HESAP BİLGİLERİ TALEP FORMU'ndan Yada mkvsatis@gmail.com E-Mail Adresimize Mail Atarak Banka Hesap Numaralarımızı Öğrenebilirsiniz. Satın Almak İstediğiniz Üyelik Sürenize Göre Ödemenizi Yapın ve Ödemenizden Sonra Lütfen ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nuzu Doldurmayı Unutmayın.


14- Vip Üyelik Ücretini Yatırdım Ve ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nu Doldurdum, Vip Üye Kullanıcı Adım Ve Şifrem Ne Kadar Zaman Sonra Bana Bildirilecektir.
Cevap: Mkvindir.Com Vip Üyelik Kullanıcı Adınız Ve Şifreniz ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nuzu Doldurduktan Ve Ödeme Teyid İşleminizden Sonra En Geç 12 Saat İçerisinde Size ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nda Belirttiğiniz E-Mail Adresinize Mail Olarak Gönderilecektir.
15- Vip Üyelik İle İlgili Sıkıntı Yaşıyorum Okuduklarımdan Hiçbir Şey Anlamadım Yada Biryerde Takıldım, Üyelik Aldım Yada Almak İstiyorum Sormak İstediğim Soru Yada Sorularım Var Size Nasıl Ulaşabilirim ?
Cevap: Mkvindir.Com Vip Üyelik İle Olan Tüm Soru Ve Görüşlerinizi mkvsatis@gmail.com Adresinden Yada VİP ÜYELİK DESTEK FORMU'ndan Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Önemli Not;
Sitemizde Bulunan Paylaşımlarımız Free Account (Ücretsiz Üyelik) ile Download Yapan Kullanıcılarımızı da Üzmemek Adına Ücretsiz Paylaşımlarımız Devam Edicektir. Vip Üyelerimiz İçin Ayrıca Oluşturulmuş Başında Vip ibaresi Olan Menülerden Download Yapabilicekler Ve Konu Altlarında Belirtilen Vip Download Butonlarından Konunun Vip Üyelik ile Download Yapılabileceğini Takip Edebilirsiniz.BANKA HESAP BİLGİLERİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Hesap Numaralarımızı Buradaki Banka Hesap Bilgileri 'nden Öğrenebilirsiniz. Satın Almak İstediğiniz Üyelik Sürenize Göre Ödemenizi Yapın ve Ödemenizden Sonra Lütfen ÖDEME BİLDİRİM FORMU'nuzu Doldurmayı Unutmayın.

Nasıl VIP Üye Olunur?

BANKA HESAP BİLGİLERİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
VİP ÜYELİK ÖDEME BİLDİRİM FORM'una GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
VİP ÜYELİK DESTEK FORM'una GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
IDM İLE VİP DOSYALARINI INDIRME. RESİMLİ ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ !
IDM - INTERNET DOWNLOAD MANAGER PROGRAMINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

Share |


idmlogo1


Banner AlanıKategori:

Değerli ziyaretçimiz, sitemize üye iseniz lütfen giriş yapınız.
Üye değilseniz üye olmak için tıklayın.
<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
26 Eylül 2013 14:40

dalmaz031

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 28.07.2012
 • Durum: Şuan Offline
 
11.ci Sorudaki konuyu teyid amaçlı sormak istiyorum? aynı anda olmamak kaydı ile gün içerisinde farkı saatlerde ev veya iş yerindeki bilgisayardan downlod yapabilecekmiyim? Benim için bu önemli çünkü netim limitsiz olmasına rağmen adil kullanım kotasından dolayı sıkıntı doğuyor cevap evetse Vip olmayı düşünyorum. Saygılar...

<
 • Konuları: 1144
 • Yorumları: 101
 • ICQ:
26 Eylül 2013 18:07

Mediacini

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 28.01.2011
 • Durum: Şuan Offline
 
Efendim öncelikle merhaba tabiki aynı anda olmamak üzere bir çok farklı bilgisayardan download yapabilirsiniz. Fakat bu downloadlarınızın aynı anda 2 ve üzeri bilgisayardan yapılmasının tespiti durumunda üyeliğiniz iptal edilmektedir. Sistem loglarından bu gözükmekte ve size bilgilendirmesi yapılmaktadır. Sormak istediğiniz bir konu olursa lütfen çekinmeden yazın.

Teşekkürler.

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
26 Ekim 2013 09:15

sphyes

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 25.10.2013
 • Durum: Şuan Offline
 
Merhaba VİP üyelikle alakalı mesaj atmıştım ama dönüş olmadı

<
 • Konuları: 1144
 • Yorumları: 101
 • ICQ:
26 Ekim 2013 14:00

Mediacini

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 28.01.2011
 • Durum: Şuan Offline
 
sphyes,
Mailinize dönüş yapıldı.

Teşekkürler.

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
22 Kasım 2013 16:06

emredurmus

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 18.11.2013
 • Durum: Şuan Offline
 
Mac kullanıcıları için bir ftp programı önerebilir misiniz? IDM çalışmıyor çünkü.

<
 • Konuları: 1144
 • Yorumları: 101
 • ICQ:
22 Kasım 2013 19:33

Mediacini

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 28.01.2011
 • Durum: Şuan Offline
 
emredurmus,

Buraya Tıklayarak Mac için filezilla ftp programını download edebilirsiniz.

Teşekkürler.

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
31 Ocak 2014 00:38

taiboxcu26

 • Grup: Vip Üye
 • Kayıt Tarihi: 29.01.2014
 • Durum: Şuan Offline
 
merhaba ben vip üyelik aldım ıdm den kullanıcı adımla şifreyide girdim fakat ben şimdi nasıl film indireceğim onu beceremedim bi yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
21 Şubat 2014 21:24

tirekar

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 21.02.2014
 • Durum: Şuan Offline
 
merhaba,3 d filmleri bilgisayarımda izleyebilirmiyim?teşekkürler

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 2
 • ICQ:
21 Şubat 2014 21:28

PisqoLoq

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 6.02.2014
 • Durum: Şuan Offline
 
Eğer monitörünüzün 3D desteği varsa izleyebilirsiniz.

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
22 Şubat 2014 15:12

alpgiray

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 22.02.2014
 • Durum: Şuan Offline
 
1.35 GB lik rar olarak indirilen filmin 5-6 saatte vip olarak indirilmesi normal midir , yada benim hatta problem olabilir mi . indirme boyunca aktarım hızı genelde 100-130 KB/san arasında değişkenlik gösterdi. teşekkürler

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
29 Temmuz 2014 17:51

endlessx87

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 29.07.2014
 • Durum: Şuan Offline
 
merhaba bısey sorcam litetbit telefondan şifre aldım ama ınternet download managerden tıkaldıgımda sadece ınternet sayfasını ındırıyor yardımıc olurmusunuz?

<
 • Konuları: 1176
 • Yorumları: 431
 • ICQ:
3 Ağustos 2014 13:09

benerci

 • Grup: Yönetici
 • Kayıt Tarihi: 7.08.2012
 • Durum: Şuan Offline
 
bunu İDM ayarlarından duzeltebilirsiniz IDM ınız turkce ıse otomatık downloadı kapatın soırun ortadan kalkıcaktır

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
3 Ağustos 2014 15:34

Greatking

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 3.08.2014
 • Durum: Şuan Offline
 
Merhaba Vip üye olmak istiyorum.Fakat canlı destek yok paypal adresi nedir.

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
6 Aralık 2014 10:32

DarkForce9

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 6.12.2014
 • Durum: Şuan Offline
 
Merhaba VIP üyelikler durdurulmuş tekrar açacak mısınız?

<
 • Konuları: 1176
 • Yorumları: 431
 • ICQ:
6 Aralık 2014 17:54

benerci

 • Grup: Yönetici
 • Kayıt Tarihi: 7.08.2012
 • Durum: Şuan Offline
 
Evet bu kasım ayında tekrar hayata geçirme planımız vardı fakat maddi acıdan sıkıntı yasadık biraz erteledık

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 2
 • ICQ:
29 Aralık 2014 11:28

royale

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 29.12.2014
 • Durum: Şuan Offline
 
iyi günler, vip üye oldukdan sonra nasıl indiricez filmlerin altında eksradan indirme linkimi eklencek vip için. Bu arada turbobit almayım boşuna gidecekse ücret size gitsin.

<
 • Konuları: 1176
 • Yorumları: 431
 • ICQ:
30 Aralık 2014 18:18

benerci

 • Grup: Yönetici
 • Kayıt Tarihi: 7.08.2012
 • Durum: Şuan Offline
 
Konu altlarında turbo ve redbunker dısında özel rinkler olucak bunu Vip uye olmayan göremiycek.. Vip uyelik ücretini ödeyip bildirimi yapan üyeye admin panelinden bir yetki vericez. ve linkleri görmeye başlıycak.

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
7 Ocak 2015 13:11

mevlut3002

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 1.08.2014
 • Durum: Şuan Offline
 
Merhaba Sayın Yetkili ,

VİP Üyelik Almak İstiyorum.Fiyatları Hakkında Bilgi Nasıl Alabilirim.,

Teşekkürler..

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 9
 • ICQ:
12 Şubat 2015 17:39

HardPlayer

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 3.01.2015
 • Durum: Şuan Offline
 
Herkese merhaba arkadaşlar. Sitede turbobitin kaldırıldığını gördüm ve kesinlikle de siz haklısınız ona bir şey demiyorum. Açıkçası kaldırılması benim için üzücü oldu neden mi? Çünkü iki ay önce ben turbobit üyeliği almıştım ama bundan önce emin olun gmailinize mesaj attım. tam bir hafta bekledim fakat VIP üyelik ile ilgili hiçbir bana mesaj atılmadı. Ben de bu durumda 'mecburen' turbobit üyelik almak zorunda kaldım. Şimdi de baktım ve halen daha VIP üyelik alımları durdurulmuş. Size sormak istediğim şey şu; acaba ne zaman VIP üyelik alımı tamamen açılır ?

<
 • Konuları: 1176
 • Yorumları: 431
 • ICQ:
13 Şubat 2015 00:04

benerci

 • Grup: Yönetici
 • Kayıt Tarihi: 7.08.2012
 • Durum: Şuan Offline
 
Bu konuyla ilgili açıklmayı yaptım çok masraflı kaç kişi yanasıcak buna masrafı kaldırabılcekmıyız dıye uzun uzun dusundum ve konu açtım baktımki vip konusuna 3-5 yorum geldi yani sıcak bakılmadıgı anlamına geliyor sizleri üzmüycek bir makıınanın fiyatı 120 Paund. benım en az 100 tane vip uyemin olmasıgerekliki bu masrafı kaldırıp + kazanc elde ediyim. Bu yüzden kimseyi üzmemek adına Vip hizmetini askıya aldık hatta yapmayı dusunmuyoruzki önune gelen debrid premiumize alıyor vip alcaklarını sanmıyorum

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
27 Aralık 2015 22:54

arrisale

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 27.12.2015
 • Durum: Şuan Offline
 
Vip hizmeti yok mu ?

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
2 Ocak 2016 19:48

ladre

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 19.11.2015
 • Durum: Şuan Offline
 
erdalakgul27@gmail.com
VİP UYELİK ALMAK İSTİYORUUM

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
6 Ağustos 2016 19:12

34Tasci

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 17.08.2015
 • Durum: Şuan Offline
 
vip üyelik sınırsız oluyor mu + indirmeyi fttp üzerinden mi veriyorsunuz

Siteye vip üyelik vereceğiniz kişilerde özellik mi arıyorsunuz tarafınıza yazılan istek yorumlarına baktığımda bazılarına cevap verdiğinizi bazılarına cevap vermediğinizi görüyorum bu durumda üye olunduğunda aynı sorunlar devam edecek mi

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
16 Ekim 2016 19:00

gan2006

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 16.10.2016
 • Durum: Şuan Offline
 
MERHABALAR SİTE YÖNETİCİSİ

BENDE ÜYE OLMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÖRNEĞİN HAFTALIK AYLIK ŞEKLİNDE ÜYE OLABİLİYORMUYUZ.

VE ÜCRET NEDİR.

nurimeydan@hotmail.com

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 2
 • ICQ:
18 Kasım 2016 12:04

serdar062106

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 18.11.2016
 • Durum: Şuan Offline
 
vip üyelik ücretlenmesini göremedim nerden baka bilirim

<
 • Konuları: 0
 • Yorumları: 1
 • ICQ:
7 Ocak 2017 11:33

devilegna

 • Grup: Üye
 • Kayıt Tarihi: 7.01.2017
 • Durum: Şuan Offline
 
MERHABA
VİP ÜCRETLER İLE İLGİLİ BİLGİ ALABİLİRMİYİM ?

Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.