Ölümcül Deney: Dejavu - Tell Me How I Die - 2016 - BRRip - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, Bugün, 13:29, Görüntülenme: 29

0Bir grup öğrenci, bir ilaç firmasının yapmış olduğu ilaç testine katılırlar.Bu testte denekler karantinaya alınacak ve belli bir süre gözlemleneceklerdir.Fakat ilacın beklenmeyen bir yan etkisi çıkar.İlaç verilen denekler geleceği gösteren hanüsilasyonlar görmeye başlarlar üstelik gördükleri hanüsilasyonlar kendi ölümleridir.

http://www.imdb.com/title/tt5937770/

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Çırak - Apprentice - 2016 - BDRip - Türkçe Dublaj indir

Yazar: theizmir, Dün, 15:00, Görüntülenme: 69

0


Aiman 28 yaşında Malezyalı bir ıslak subayıdır. Kısa bir süre önce bölgenin en büyük hapishanesine transfer olmuştur ve kız kardeşi Suhaila ile yaşamaktadır. Bu yeni iş yerinde Aiman, çavuş olarak görev yapan 65 yaşındaki Rahim’le yakından ilgilenmeye başlar. Kısa süre sonra karizmatik Rahim’in hapishanede uzun süredir görevde olan bir cellat olduğu anlaşılır. Aiman’ın çalışkanlığı ve disiplini de Rahim’in ilgisini çekmiştir. Rahim’in asistanı birden işini bırakınca, Aiman’ı yanına çırak olarak almaya karar verir. Aiman Suhaila’ya yeni işinde bahseder ancak Suhaila bu duruma çok üzülür. Çünkü babalarının Rahim tarafından idam edildiğini bildiği halde Aiman bu işi kabul etmiştir.

http://www.imdb.com/title/tt4660736/

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Masumlar - The Innocents - 2016 - BDRip - Türkçe Dublaj indir

Yazar: theizmir, Dün, 14:53, Görüntülenme: 29

0


1945 yılında Fransız bir doktor Polonya'ya gönderilir. Burada, sovyet askerlerinin akıl almaz işkencelerine maruz kalan rahibelere yardım edecektir. Hatta bazı rahibeler hamiledir fakat gizlemek için ellerinden geleni yaparlar. Gerçek bir hikayeden esinlenilen çarpıcı bir yapıt.
http://www.imdb.com/title/tt4370784/

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Kara Kule - The Dark Tower - 2017 - BRRip - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, Dün, 12:23, Görüntülenme: 65

0


Yaşadıklarımızdan farklı dünyalar da var. Dünyanın en ünlü yazarlarından biri olan Stephen King'in, ihtiraslı ve yürekli hikayesiyle beğeni kazanan"Dark Tower/Kara Kule"si, sinema perdesine geliyor. Son Savaşçı Şövalye, Roland Deschain (Idris Elba), bütün evreni bir arada tutan Kara Kule'nin yok olmasını engellemek için, Siyah Giyen Adam olarak bilinen Walter O'dim'e (Matthew McConaughey) karşı sürdürdüğü, sonsuz bir savaş içinde esir kalmıştır. Dünya'nın kaderinin pamuk ipliğine bağlı olduğu, iyi ve kötünün ters düştüğü bu son savaşta Roland, kaleyi Siyah Giyen Adam'dan koruyacak tek kişidir.


Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Bornova Bornova - 2009 - DVDRip - Yerli Film indir

Yazar: theizmir, 15-10-2017, 18:18, Görüntülenme: 84

0

https://i.hizliresim.com/nJEQ8a.jpg

Hayallerimizin iyice küçüldüğü, ruhen sağlıklı kalmanın zorlaştığı bir dönemde geçen Bornova Bornova, sıradan hayatların çok büyük beklentilere dönüşmesini konu alıyor.

Ah bize de bir şans verilse diye diye mahalle bakkalının önünde günlerini geçiren Salih ve Hakan abi-kardeş gibidirler. Askerden yeni dönen ve sakatlık yüzünden futbolculuk kariyeri başlamadan bitmiş olan Hakan vasıfsız ve işsizdir. Taksici olmayı bekler. Mahallenin psikopatı Salih Abi'si onu dinleyen ona kendince öğütler veren tek kişidir.


Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Henry'nin Kitabı - The Book Of Henry - 2017 - BDRip - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, 15-10-2017, 16:51, Görüntülenme: 90

0


Senaryosu Gregg Hurwitz tarafından kaleme alınan The Book Of Henry, birbirlerinden oldukça farklı iki yapıya sahip çocuğa annelik yapan Susan Carpenter'ın, hikayesini ele almaktadır. Bütçesi 10 milyon dolar olan The Book Of Henry adlı filmin, yapımcılık görevini Carla Hacken, Jenette Kahn, Sidney Kimmel ve Adam Richman üstlenmiş, müziklerini ise Michael Giacchino ele alıp icra etmiştir.Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Lanet: Ervah Cinleri - 2017 - 720p Yerli Film indir

Yazar: theizmir, 15-10-2017, 15:04, Görüntülenme: 131

0

http://www.imdb.com/title/tt7225360/

Sinema öğrencisi dört öğrenci gerçek olay ve söylentiler üzerine tamamen terk edilmiş bir köye gezi yaparlar. Köydeki tüm yaşananlar gençler tarafından tek bir kamera tarafından kaydedilir. İhbar üzerine olay yerine giden polise teslim edilen bu kamera tüm gerçekleri göz önüne serecektir.


Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Maymunlar Cehennemi: Savaş - War for the Planet of the Apes - 2017 - BRRip - Türkçe Dublaj

Yazar: theizmir, 15-10-2017, 12:07, Görüntülenme: 135

0

http://www.imdb.com/title/tt3450958/

Maymunlar Cehennemi üçlemesinin son perdesine hazır olun... 2011 yılında Maymunlar Cehennemi: Başlangıç ile yolculuğuna başlayan Sezar'ı 2014 yılındaki Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti'nde kurduğu maymun ordusu ile insanlara karşı mücadele verirken görmüştük. İkinci filmin de yönetmeni olan Matt Reeves imzalı son film Maymunlar Cehennemi: Savaş'ta ise Sezar ve ordusunun, insanlara karşı olan amansız mücadelesinin etkileri ile karşılaşıyoruz. Her iki ırk da birbirini tehdit olarak görmeye devam ederken, mücadelenin şiddeti de artmış ve kayıplar had safhaya ulaşmıştır. Artık iki ırkın varlığı, önlerindeki bu son savaşa bağlıdır. Maymunların lideri Sezar ile insanların lideri Albay arasındaki bu son mücadele iki ırkın kaderini belirleyecektir.Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Kızımı Alamazsın! - Taken Heart - 2017 - Türkçe Dublaj indir

Yazar: theizmir, 14-10-2017, 19:58, Görüntülenme: 93

0


Kızı Orta Amerika'da bir organ mafyası tarafından kaçırılan ve esir tutulan Kate Johnson, bu büyük mafya grubuna karşı mücadele ederek kızını kurtarmaya çalışır.

http://www.imdb.com/title/tt5390246/Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Kara Büyü – A Dark Song – 2016 – Türkçe Dublaj indir

Yazar: theizmir, 14-10-2017, 19:50, Görüntülenme: 69

0

Dram, Korku

Çocuğunu genç yaşta kaybeden bir anne tüm umudunu yitirdiğinde çılgınca şeyler yapabilir. Solomon adlı bir adamla birlikte Kabbalah inancına mensup insanların yapabildiği büyülere umut bağlayan çaresiz kadının tek arzusu oğluyla son bir kez konuşabilmektir. Solomon’la birlikte medeniyetten uzak bir evde büyülerin hazırlık aşamalarına başlayan kadını ve Solomon’u tahmin ettiklerinden çok daha fazlası beklemektedir! Londra Film Festivali’nde gösterilen tek korku filmi olan A Dark Song eleştirmenlerden olumlu tepkiler almış bir yapım.

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Çılgın Hırsız 3 – Despicable Me 3 – 2017 – BDRip Tek Link indir

Yazar: theizmir, 14-10-2017, 18:11, Görüntülenme: 124

0

Animasyon, Aksiyon, Macera

Türkçe Altyazı Sunuma Dahildir.

Gru’yu tanıyorsunuz! Despicable Me filmlerinin baş kahramanı olan bu kel ve yetenekli kötü adamı en son bıraktığımızda iyilerin tarafındaydı. Büyük bir hata yapıp Balthazar’ı elinden kaçıran Gru için sıkıntılı günler başlayacak. İşinden kovulan ve aile hayatı da sallantıda olanan Gru’nun yardımına varlığından bile habersiz olduğu kardeşi Dru koşacak tabii tek bir şartla; suç dolu hayatına geri dönerse! Bakalım iki kardeş nasıl bir maceraya atılacaklar ve başlarına neler gelecek?

http://www.imdb.com/title/tt3469046/

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Cephede Eğlence - MASH 1970 - BRRip - Türkçe Dublaj - 1080p indir

Yazar: theizmir, 10-10-2017, 13:34, Görüntülenme: 415

0


Filmde 1951 yılında Kore Savaşı sırasında cephenin gerisinde görev yapan ve MASH ('Seyyar Ordu Cerrahi Hastanesi' anlamına gelen 'Mobile Army Surgical Hospital' kelimelerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır) adı verilen sahra hastanelerinden birinde görev yapan ve genel olarak 'kasap' olarak adlandırılan bir grup cerrah ve yardımcı personelin serüvenleri anlatılmaktadır. Bu cerrahlar ekibinin hiç biri meslekten asker değildir. Buraya sivil hastanelerden gelmişlerdir. Dolayısı ile askeri disiplin buradaki çadır hastanelerde en son görülecek şeydir. Her gün yapılan ağır ameliyatlar, kesilen uzuvlar, ölen insanlar ve savaşın diğer acıları arasında gülmeye, eğlenmeye ve gırgırlarını geçmeye vakit bulabilirler, tabii asli görevlerini hiç aksatmadan. Aslında filmde tek bir çarpışma sahnesi yer almaz, buna rağmen MASH en büyük savaş karşıtı filmlerden biridir.

Kategori: 1080p Full HD Mkv Filmler, Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Cehennem - Brimstone 2016 - BRRip - Türkçe Dublaj indir

Yazar: theizmir, 8-10-2017, 20:40, Görüntülenme: 165

0


Brimstone (Cehennem), yeryüzündeki cehennemin acımasız zulmüne karşı güçlü bir kadınlık ve direniş hikayesini anlatıyor izleyicilere.
İşlemediği bir suçun sanığı olan Liz, ailesini hırslı ve intikam almak isteyen pederden korumak zorundadır. Peder kürsüye çıktığı andan itibaren Liz ve ailesi büyük tehlike altına girecektir.
http://www.imdb.com/title/tt1895315/

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Keskin Nişancı 7 - Sniper: Ultimate Kill 2017 - BRRip - Türkçe Dublaj indir

Yazar: theizmir, 8-10-2017, 15:40, Görüntülenme: 99

0


Kolombiyalı uyuşturucu kralı Jesús Morales ve "Şeytan” lakaplı keskin nişancının Amerika’ya verdikleri zararları durdurmak adını öldürülmelerine karar verirler. Amerika’nın suçlularla mücadele eden DEA biriminin bünyesinde barındırdığı ajan Kate Estrada ve keskin nişancısı Brandon Beckett’i bu iş için görevlendirirler. İstikametleri ve görev yeri Kolombiya’dır. İkili çıktıkları yolda suçluların ana kalesi olan Kolombiya’da kendilerine emredilen operasyonu başarmak için operasyon esnasında başlarından geçenleri anlatan filmdir.

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 

Berlin Sendromu - Berlin Syndrome 2017 - Türkçe Dublaj indir

Yazar: theizmir, 6-10-2017, 17:06, Görüntülenme: 165

0


Melanie Joosten‘ın romanından beyazperdeye uyarlandı. Berlin Syndrome, tatil için geldiği Berlin’de Andi isimli yakışıklı bir gençle tanışan Avustralyalı foto muhabiri Clare’in, Andi’nin apartman dairesinde kilitli kalmasıyla yaşanan gerilim dolu olayları konu alıyor.

Kategori: Divx/R5/R6 Xvid Filmler

 
Önceki Sonraki