» 3D Mkv Full Hd Filmler

 
 
 

Assassins Creed - 2016 - 3D Half-SBS 1080p TR/ENG

Yazar: theizmir35, Dün, 23:23, Görüntülenme: 6

0


Genetik kodunun kilidini kırması ile atalarının hatıralarına erişim sağlayabilen Callum Lynch, 15. yüzyıl İspanya'sında yaşayan atası Aguilar'ın maceralarını kendi hafızalarında yer alacak kadar canlı bir şekilde deneyimler. Gizli bir topluluk olan Suikastçiler'in soyundan geldiğini öğrenen genç adam yeni kazandığı beceriler ile baskıcı ve güçlü organizasyon Templer'ın karşısına çıkar. Callum, günümüzde de varolan Templar organizasyonunu alt etmek için geçmişindeki bilgi ve tecrübesini kullanacaktır.

Kategori: 3D Mkv Full Hd Filmler

 

Transformers 5 Son Şövalye - 2017 ( 3D H-SBS DUAL ) TR ENG

Yazar: theizmir35, Dün, 16:36, Görüntülenme: 19

0


Yönetmenliğini Michael Bay‘in üstlendiği beşinci filmde insanların, Transformerlara karşı verdiği mücadele şiddet kazanıyor. Son dönemde her şey ters giderken bir de Optimus Prime ortadan kaybolur. Uzunca bir süre kayıplara karışan Optimus Prime’ın taraf değiştirdiği ortaya çıkar. Öte yandan insanoğlu bu büyük savaştan sağ çıkabilmek için geçmişe odaklanmak zorunda kalır. Beklenmedik ortaklıklar kuran Cade Yeager sır gibi saklanan detayları keşfetmeye başlar. Böylece Transformerların neden dünyaya gelip durduğunu anlamaya çabalar. Onların sandığımızdan çok daha uzun zamandır insanlık tarihinin bir parçası olduğu anlaşılır. Geleceği kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee; bir İngiliz lordu (Sör Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen (Laura Haddock) oluşan beklenmedik bir ekibe düşüyor.

Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager'ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor.
http://www.imdb.com/title/tt3371366/

Kategori: 3D Mkv Full Hd Filmler

 

Bound To Cum 3 2018 ( +18 ) 3D H-sbs + 1080p

Yazar: theizmir35, 20-06-2018, 17:53, Görüntülenme: 193

0

 
 Actress: Giselle Palmer, Dahlia Sky, Cherie DeVille, Morgan Lee, Gia Paige, Megan Rain, Mistress January Seraph, Karmen Karma, Maddy O'Reilly, Jasmine Jae, Karlee Grey, Rachael Madori, Samantha Hayes, Chad White, Xander Corvus, Anthony Rosano, James Deen, Mick Blue, Ramon Nomar

Kategori: 3D Mkv Full Hd Filmler

 

Karayip Korsanları Salazar'ın İntikamı - 2017 1080p - 3D H-SBS DUAL TR ENG

Yazar: theizmir35, 20-06-2018, 17:13, Görüntülenme: 21

0

Çılgın maceraları ile bilinen, kaptanları şahı ama bir o kadar talihsiz Jack Sparrow, yelken açtığı sularda yaklaşan kötü rüzgarları hisseder. Korkunç Kaptan Salazar'ın yönetimindeki ölümcül hayalet korsanlar, denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başarmıştır; hayatta kalan tek korsan kaptan ise Jack'tir. Jack, Salazar'ın gazabından ve intikamından kurtulmak için Poseidon Asası’nın peşine düşer. Bu efsanevi asayı bulmak içinse güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması'ndan dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem kötü kaderini tersine çevirmenin hem de şimdiye dek karşına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

Filmin yönetmen koltuğunda Espen Sandberg ve Joachim Rønning ikilisi otururken, senaryo Jeff Nathanson’a emanet. Oyuncu kadrosunda ise Johnny Depp ve Javier Bardem başı çekerken kendilerine Brenton Thwaites, Kevin R. McNally, Kaya Scodelario, Golshifteh Farahani, Stephen Graham, David Wenham ve Geoffrey Rush eşlik ediyor.

Kategori: 3D Mkv Full Hd Filmler

 

Mumya The Mummy - 2017 ( 1080p 3D H-SBS ) DUAL TR ENG

Yazar: theizmir35, 20-06-2018, 00:26, Görüntülenme: 49

0


İlki 1932 yılında çekildikten sonra beyazperdede kendine hatırı sayılır bir yer edinmeye başlayan Mumya hikayeleri, uzun bir aradan sonra, 1999 yılında bu kez Stephen Sommers'ın kamerasıyla yeniden izleyiciyle buluşmuştu. Universal Stüdyoları orijinal 'The Mummy'i bir yeniden çevrimle tekrar canlandırma yoluna gitti ve yönetmen olarak Mama (2013) filminin genç yönetmeni Andrés Muschietti'yi seçti. Senaryo koltuğundaki isimler ise Billy Ray (The Hunger Games) ve Jon Spaiths (Prometheus).

Sıkıca mühürlenmiş olan antik bir mezar yüzyıllardır unutulmuş bir çölde yatmaktadır. Ancak askeri bir operasyon sonucu keşfedilir ve açılır. Zamansız bir şekilde hayatı elinden alınan antik kraliçenin ruhu da uyanmış olur. Yüzyıllar boyunca büyüyen öfkesiyle günümüze uyanan kraliçe insanlığa boyun eğdirmeye ve kendisine yapılanları ödetmeye kararlıdır.

Kategori: 3D Mkv Full Hd Filmler

 

Maymunlar Cehennemi Savaş - 2017 1080p 3D BluRay Half-SBS DUAL TR ENG

Yazar: theizmir35, 19-06-2018, 02:18, Görüntülenme: 25

0


Maymunlar Cehennemi üçlemesinin son perdesine hazır olun... 2011 yılında Maymunlar Cehennemi: Başlangıç ile yolculuğuna başlayan Sezar'ı 2014 yılındaki Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti'nde kurduğu maymun ordusu ile insanlara karşı mücadele verirken görmüştük. İkinci filmin de yönetmeni olan Matt Reeves imzalı son film Maymunlar Cehennemi: Savaş'ta ise Sezar ve ordusunun, insanlara karşı olan amansız mücadelesinin etkileri ile karşılaşıyoruz. Her iki ırk da birbirini tehdit olarak görmeye devam ederken, mücadelenin şiddeti de artmış ve kayıplar had safhaya ulaşmıştır. Artık iki ırkın varlığı, önlerindeki bu son savaşa bağlıdır. Maymunların lideri Sezar ile insanların lideri Albay ********ki bu son mücadele iki ırkın kaderini belirleyecektir..
http://www.imdb.com/title/tt3450958/

Kategori: 3D Mkv Full Hd Filmler

 

Wonder Woman - 2017 1080p ( 3D BluRay Half-SBS ) DUAL TR/ENG

Yazar: theizmir35, 19-06-2018, 01:50, Görüntülenme: 24

0


Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot) müthiş savaş yeteneklerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor (Chris Pine), Diana tarafından kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan pilotun sözleriyle Diana, adasını terkederek uygar dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için bütün hünerlerini ortaya sermeye başlar.

Filmde Gal Gadot, Wonder Woman karakterini Batman v Superman filminden sonra 2. kez canlandırıyor.

Kategori: 3D Mkv Full Hd Filmler

 
 

MILF Stories - Still Sexy 2018 (+18 ) 3D H-sbs + 1080p

Yazar: theizmir35, 18-06-2018, 15:24, Görüntülenme: 302

0


Explore and indulge in the personal sex memoirs of the stunning Cherie Deville, Dee Williams, Reagan Foxx and Mercedes Carrera. The hottest MILFs you’ve cum to know and love are sexier than ever, and boy do they have stories to tell!

Kategori: 3D Mkv Full Hd Filmler

 

Kara Panter - Black Panther - 2018 - 3D Half-SBS - BluRay 1080p DuaL ( TR-EN)

Yazar: theizmir35, 4-06-2018, 18:41, Görüntülenme: 614

3


https://www.imdb.com/title/tt1825683/

Babasının ölümünden sonra Wakanda Kralı olan T'Challa, hakkı olan tahta sahip çıkmak için izole yaşayan ancak teknolojik açıdan ileri seviyede olan halkına geri döner. Ancak güçlü bir eski düşman yeniden ortaya çıktığında, T'Challa'nın yeterliliği, Wakanda'nın ve tüm dünyanın kaderini tehlikeye atan korkunç bir çatışmaya girince test edilir. İhanet ve tehlike ile karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek, halkının güvenliğini ve yaşam biçimini korumak için müttefiklerini toplamalı ve gücünü serbest bırakmalıdır.

Kategori: 3D Mkv Full Hd Filmler

 
Önceki Sonraki